DIWOS Dorota Stomska


Olsztyn bhp

Dodano: 2019-03-24

WWW: https://www.diwos.pl/

Telefon: 508112425

Miejscowość: Olsztyn

Adres: Kleeberga 2

Kod pocztowy: 10-693Opis:


Jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy jest organizowanie wstępnych i okresowych szkoleń BHP. Szkolenia wstępne muszą być przeprowadzone przed dopuszczeniem nowego pracownika do pracy na określonym stanowisku, natomiast szkolenia okresowe powinny być powtarzane w czasie trwania stosunku pracy pracownika, a ich częstotliwość jest związana z rodzajem i warunkami wykonywanej pracy.

Pracownicy zajmujący stanowiska robotnicze, na których wykonywane są prace szczególnie niebezpieczne, powinni przechodzić szkolenia okresowe nie rzadziej niż raz w roku. Pozostali pracownicy na stanowiskach robotniczych mają obowiązek uczestniczyć w szkoleniach raz na 3 lata.

Raz na 5 lat powinny odbywać się szkolenia BHP w Olsztynie i innych miastach dla pracodawców oraz innych osób zajmujących stanowiska kierownicze, a także dla pracowników inżynieryjno-technicznych, technologów i organizatorów produkcji. Z kolei co 6 lat w szkoleniach BHP mają obowiązek uczestniczyć pracownicy administracyjno-biurowi.

Więcej informacji na temat profesjonalnych szkoleń BHP można znaleźć na stronie internetowej diwos.pl.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W OKOLICY

Pianino Waw

ACLARI DIAMONDS

Kancelaria Notarialna Notariusz Małgorzata Wosik-Paziewska

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | pracaizdrowie.pl 2024.