Virginia Rogozińska Psycholog


Virginia Rogozińska Psycholog • Pracownia badań psychotechnicznych poznań

Dodano: 2021-10-18

WWW: http://psychotesty-mediacje.pl

Telefon: 883228887

Miejscowość: Poznań

Adres: Chwaliszewo 7

Kod pocztowy: 61-104Opis:


Placówka, jaką zarządza psycholog Virginia Rogozińska, zajmuje się wykonywaniem badań psychotechnicznych. Miejsce to posiada certyfikaty zaświadczające o tym, że tego typu czynności mogą być przeprowadzane. Nadzór nad nimi sprawuje wykwalifikowany personel. Narzędzia niezbędne do testowania są sprawdzone i można je dopasować do dowolnych celów badawczych. 

Nowocześnie wyposażona Pracownia Badań Psychotechnicznych w Poznaniu to miejsce, do jakiego należy się skierować w trakcie ubiegania o uprawnienia do kierowania pojazdami, a także w celu badań okresowych, gdy pracuje się jako kierowca. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku można kierować wózkami widłowymi albo dowolnym pojazdem przez 5 lat. Na badania co roku muszą się zapisać kierowcy w starszym wieku, poruszający się pojazdami o tak zwanym przeznaczeniu specjalnym. 

Szczegóły na temat zapisów na testy oraz ich przebiegu podane są na stronie internetowej psychotesty-mediacje.pl. Można też przed wizytą skonsultować się z pracownikami telefonicznie. Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W OKOLICY

Detoks Narkotykowy

Pretty Little Weddings

Willa Arkadia

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | pracaizdrowie.pl 2024.