NZOZ MEDICA DENTAL Dorota Łukjan


NZOZ MEDICA DENTAL Dorota Łukjan | Chirurg stomatolog Białystok

Dodano: 2020-05-12

WWW: https://medicadental.pl/

Telefon: (085) 676 25 88

Miejscowość: Białystok

Adres: Familijna 65

Kod pocztowy: 15-157Opis:


Usuwanie zębów to ostateczność. Zwykle wykonuje się je wyłącznie wtedy, gdy nie udaje się już uratować zębów mocno zniszczonych przez próchnicę. Pacjenci najczęściej boją się tego zabiegu, wiedząc, że jest on nieprzyjemny - bólu w dzisiejszych czasach raczej już nie trzeba się obawiać. Niestety, usuwanie nie zawsze jest proste. Niektóre przypadki, na przykład usuwanie ósemek, są na tyle skomplikowane, że nawet nie może wykonać ich zwykły dentysta, niezbędne jest, by zajął się tym chirurg stomatolog. W Białymstoku specjalistę takiego można znaleźć w gabinecie Medica Dental.

Podejmie się on usunięcia wspomnianych ósemek, bez względu na to, w jakim są one stanie. Czasem usuwa się je, kiedy są zaatakowane przez próchnicę, ale nierzadko zachodzi też konieczność ich usunięcia już na etapie wzrostu, na przykład gdy rosną pod nieprawidłowym kątem czy też dojdzie do ich zatrzymania.

Lekarz może też dokonać resekcji korzeni zębowych. Kiedy ząb złamie się, a korzenie pozostaną w dziąśle, nierzadko ich usuwanie jest utrudnione i trzeba dokonać nacięcia dziąsła, a następnie je zszyć.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W OKOLICY

P.S.G. Piotr Grądzki

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrian Sylwanowicz

Top Design

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | pracaizdrowie.pl 2024.