HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


Vegan protein

Dodano: 2019-12-29

WWW: https://peak-nutrition.pl/

Telefon: 697 336 697

Miejscowość: Wrocław

Adres: Wodzisławska 6a

Kod pocztowy: 52-014Opis:


Weganie to grupa ludzi, którzy z własnej woli postanowili wykluczyć z diety produkty pochodzenia odzwierzęcego. Z jednej strony jest to bardzo korzystny model żywienia, ponieważ oparcie diety o produkty roślinne to najprostsza droga do zdrowia. Jednakże warto zrozumieć, że brak produktów zwierzęcych w diecie ma również swoje minusy. Chodzi tutaj o spożycie białka. 

Regularne treningi są korzystne dla organizmu, jednakże bez dostarczaniu mu odpowiedniej ilości białka, ciało zaczyna czerpać energię z mięśni, czyli dochodzi tutaj do procesów katabolicznych. Jest to niekorzystne dla organizmu, stąd niezbędnym jest dostarczanie odpowiedniej ilości pełnowartościowych peptydów.

Takim produktem jest białko dla wegan, dostępne pod adresem https://peak-nutrition.pl/product-pol-828-Vegan-Protein-Fusion-750g.html. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które są aktywne fizycznie, a zarazem nie chcą wprowadzać do diety białka zwierzęcego. Więcej takich produktów znaleźć można na stronie  peak-nutrition.pl.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W OKOLICY

Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki

Gabinety specjalistyczne Psychiatra - Psychoterapeuta - Psycholog

PiroFan

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | pracaizdrowie.pl 2024.