Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.


Prywatny odwyk alkoholowy cena

Dodano: 2019-04-04

WWW: https://klinika.osrodek-oaza.pl/

Telefon: 721 70 70 70

Miejscowość: Choceń

Adres: Ługowiska 1

Kod pocztowy: 87-850


Opis:


Osoby, które nadmierne spożywają alkohol, często nie widzą w tym żadnego problemu. Traktują to jako rozrywkę, chęć ulżenia sobie w cierpieniu, środek zapobiegawczy w sytuacjach stresowych i wielu innych. Kiedy każdy kolejny kieliszek zaczyna być rozwiązaniem byle problemu, należy pomyśleć o poszukaniu pomocy u specjalisty. 

Warto wejść na stronę klinika.osrodek-oaza.pl i zapoznać się z ofertą skierowaną do każdego, kto potrzebuje pomocy w walce z nałogiem. Placówka przyjmuje pod swój dach zarówno młodzież, jak i dorosłych, borykających się z alkoholizmem, narkotykami, lekomanią i wieloma innymi skłonnościami prowadzącymi często do lęków i depresji. 

Ośrodek znajduje się w malowniczych Kujawach, wyposażony w nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w terapii uzależnień. Opierając się na terapii poznawczo-behawioralnej oferują wielopoziomowe, kompleksowe leczenie w formie sesji indywidualnych lub grupowych. Prywatny odwyk alkoholowy jest bezpieczny, a cena zależy od długości leczenia i dostępnych terminów uzależnionych od pory roku. Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W OKOLICY

Usługi Fizjoterapeutyczne Aleksandra Markiewicz

Autokasacja U Jacka

PH PAAK Sp. J. Paczkowscy

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | pracaizdrowie.pl 2019.