Ślub za granicą


Slub w las vegas | https://www.slubzagranica.pl

Dodano: 2018-12-06

WWW: https://www.slubzagranica.pl

Telefon: +48 22 614 00 00

Miejscowość: Warszawa

Adres: Puławska 117a

Kod pocztowy: 02-707Opis:


Z pewnością chociaż raz w życiu wiedzieliście film, w którym jakaś para decyduje się na szybki ślub podczas nocnego szaleństwa w Las Vegas. Kto z Was pomyślał wtedy o tym, że sam chciałby przeżyć taką przygodę? Jak się okazuje to marzenie, wcale jest do spełnienia. Ślub w Las Vegas jest możliwy!

Chcielibyście resztę swojego życia rozpocząć od powiedzenia sobie sakramentalnego „TAK” w mieście, które jest istnym centrum dobrej zabawy? Jeśli tak, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą biura podróży Victoria Travel. Proponuje ono organizację ceremonii ślubnych w różnych zakątkach świata – w tym również w Las Vegas!

Vegas to miejsce, które jest odpowiednie do zawarcia związku małżeńskiego przez cały rok, dlatego możecie wybrać datę, która będzie dla Was najlepsza. Biuro podróży zajmie się rezerwacją przelotów, hoteli, organizacją wszystkich dokumentów i samej ceremonii. W Waszej kwestii pozostanie tylko w pełni się zrelaksować i z czerpać wszystko to, co najlepsze z tego najpiękniejszego dnia w Waszym życiu!Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W OKOLICY

Kalla Pogrzeby

Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.

Tent4Rent

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | pracaizdrowie.pl 2019.